TR | EN
Uluslararası Future Learning Konferansı
12.09.2022
Öne çıkan görsel

İlk olarak 2004 yılında gerçekleştirilen Uluslararası Future-Learning Konferansı bu yıl Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), İstanbul Üniversitesi, Atılım Üniversitesi ve Türkiye Bilişim Derneği (TBD) işbirliği ile dokuzuncu kez kapılarını araştırmacı, eğitimci, kamu ve özel sektör çalışanlarına açıyor.

“9th International Conference on Future-Learning and Informatics: Creating a HumanFocused Future” konferansı 09-11 Kasım 2022 tarihlerinde Atılım Üniversitesi ev sahipliğinde Ankara’da hibrit olarak gerçekleştirilecektir.

Dokuzuncu kez ve “İnsan Odağında Gelecek” temasıyla düzenlenecek olan “International Conference on Future-Learning and Informatics” Konferansı’na; Ekonomi, Oyunlaştırma, Doğal Felaketlerde Yeni Teknolojiler ve İnsan, Yaratıcılık alt temalarıyla Yapay Zeka’dan Metaverse’e, Uzaktan Eğitim’den IoT’ye kadar odağında veri ve insanın olduğu konularda çalışan bilim insanlarını ve araştırmacıları, özgün akademik çalışmalarla katkı sağlamaya davet ediyoruz.

Kongremiz doçentlik ve akademik teşvik kriterlerini sağlamakta olup ayrıntılı bilgiye Konferans resmi web sitesinden (http://fl.istanbul.edu.tr/) ulaşılabilir.